Doğuş Kalıp Plastik

Hakkımızda

Plastik kalıp sektöründe 40 yılı aşkın deneyimi ile hizmet vermekte olan DOĞUŞ KALIP PLASTİK müşteri odaklı proje geliştirme ve tasarım yeteneğine sahiptir. Bunun sonucunda çalıştığı müşterilerinin çözüm ve stratejik ortağı olmuştur. Kalıp üretiminde, müşteri memnuniyeti, kalite güvencesi, güncel bilgi birikimi ve son gelişim seviyesini temsil eden teknolojiden yararlanmak şirketin temel değerlerini oluşturmaktadır.


Kalite Politikamız

DOĞUŞ KALIP PLASTİK olarak kalite politikamız müşteri memnuniyeti üzerine odaklanmıştır. Hedefimiz, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için sıfır hata ile üretim yapmaktır. Ayrıca verimli, kaliteli ve düşük maliyetli ürünlerimizi zamanında teslimat ile müşterilerimize ulaştırarak müşteri beklentilerini karşılamaktır. DOĞUŞ KALIP PLASTİK bunları sağlayabilmek için yeni teknolojileri takip ederek, sürekli gelişim prensibi çerçevesinde çalışanlarına gerekli eğitimleri vermektedir.


Misyonumuz

-Sürekli iyileştirme yaşam biçimimizdir.

-Ürünlerimizde sıfır hatayı kendimize hedef seçtik.

-Müşterilerimize en uygun fiyatla mal temin edebilmek için, üretim, satın alma ve diğer maliyetlerimizi mümkün olan en düşük seviyede tutacağız.


Vizyonumuz

-Tüm çalışanlarımızla birlikte müşterilerimize, topluma ve doğal çevreye karşı sorumluluğumuzun bilinciyle hareket ederiz.

-Kalite ve performans hedeflerimize yüksek motivasyona sahip ve bilgi-becerisi yüksek çalışanlarla ulaşabileceğimize inanırız.

-Teknolojik ve yönetsel yenilikleri daimi yakından takip ederiz ve uygularız.

-Müşterilerimizle büyümeyi sağlayarak karşılıklı hedeflere ulaşmak için gerekli desteği vermek.